Budownictwo

Bartłomiej Sitarski – architekt

Zajrzyj tu, aby skontaktować się z architektem Kraków.

Od wyborów czekających na nas na pierwszym etapie budowy domu zależy to, czy spełni wszystkie potrzeby. Z tego powodu należy dokładnie zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, jeśli nie posiadamy odpowiednich umiejętności, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt podpowie nam, jak rozmieścić poszczególne pomieszczenia oraz ułatwi przystosowanie budynku do naszych potrzeb. Dlaczego poza tym warto skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Jak znaleźć materiały? Doradzi architekt

Przyszli posiadacze domu mogą mieć problemy z wyborem technologii, w jakich budynek zostanie będzie zbudowany. A ten wybór jest bardzo ważny, bowiem mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Z tego powodu powinniśmy wcześniej uzgodnić to z architektem, by mieć gwarancję, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt zaprojektuje Twój dom

Dom na tradycyjną modłę czy może któryś z nowocześniejszych projektów? Niski czy piętrowy? Takich wątpliwości budujący dom mają naprawdę wiele, a w poradzeniu sobie z tymi trudnościami pomoże właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych wcześniej projektów albo stworzyć go według zgłaszanych przez nas uwag.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze przemyślmy nasze oczekiwania. Należy również w tej fazie wiedzieć, jak dużymi funduszami dysponujemy – architekt będzie potrafił polecić nam odpowiednie rozwiązanie – i skompletować wszystkie dokumenty działki.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]