Budownictwo Usługi

Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Odwiedź biuro projektów Kraków - skorzystaj z pomocy fachowców.

Biuro projektowe oferuje zróżnicowany wachlarz usług – pomaga realizować marzenia osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i ergonomicznym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt może wykonać całościowy projekt budynku, a następnie aktywnie pilnować zaawansowanie prac, zaplanować renowację domu lub zaproponować aranżację już wybudowanych mieszkań, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię oryginalne, niespotykane projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się spośród pozostałych budowli w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie nowoczesny, a jednocześnie przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające najnowsze nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to między innymi mieszkania pod wynajem, budynki rekreacyjne, biura i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może także opracować plan pojemnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]