Budownictwo Usługi

Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Potrzebujesz dowiedzieć się, jak zamówić projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]