Budownictwo

Jak znaleźć najlepsze projekty domów góralskich?

Znajdź domy góralskie całoroczne.

Drewniana zabudowa przez dziesięciolecia była zastępowana przez domy murowane. Dziś na szczęście zauważyć można fakt, że ich popularność powoli rośnie. Oczywiście nie jest tak bez powodu – domy drewniane mają wszak wiele plusów. Najważniejszym okazuje się z pewnością styl – pasują zarówno do miejskiej, jak i wiejskiej zabudowy. Ważne jest też to, że domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, bowiem są budowane wyłącznie z naturalnych materiałów. Drewno może również pochłaniać promieniowanie pochodzące od telewizorów i oczyszczać powietrze, co sprawia, iż ich lokatorzy lepiej sypiają oraz chronią układ oddechowy.

Najczęściej zamawiane projekty domów góralskich

Najczęściej wybieranym rodzajem domów z drewna są oczywiście te przywodzące na myśl góralską architekturę. Często wykonywane są z bali, a styl ich zdobienia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy także projekty domów góralskich, które wykonane są we współczesnym stylu. Często także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą różne stylistyki – między innymi elementy betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez obaw możemy zamówić także, kiedy chcemy wybudować je poza górami.

Projekty domów góralskich – jak wybrać architekta?

Pamiętajmy, iż na wygodę życia w domu góralskim rzutuje przede wszystkim projekt, według którego został wzniesiony. Dlatego decydując się na takie wyjście, dobrze obejrzeć dotychczasowe realizacje architekta i wyszukać, co sądzą o nim poprzedni klienci. Istotne jest, by w jego portfolio znalazło się sporo projektów domów góralskich – przez to otrzymamy gwarancję, iż nasze zlecenie zostanie odpowiednio zrealizowane i spełni nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach dobrze też dowiedzieć się, czy projektant działa z firmą, która wzniesie obiekt – w ten sposób wszystko skończy się szybciej.

Dane:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]