Budownictwo

Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Tu zamówisz podpory stropowe.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. Jak się ich używa? Dlaczego warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich przeznaczenie

Wśród szalunków wyróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy wariant używany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego możliwe jest zalanie stropu cementem i właściwe jego uformowanie. Ważną rolę pełnią także drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm albo od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się wysoką trwałością, są też proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są szerokie. Wśród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, jak również moduły wykonywane przez firmy Pionart, Hunnebeck czy Olan. Na specjalną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się prekursorskimi rozwiązaniami, przemyślaną konstrukcją oraz doskonałą jakością. Podpory stropowe Peri są dostosowane do używania nawet w ciężkich warunkach. W dzisiejszych czasach dużo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny powodują, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można również oszczędzić czas.

Dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]