Budownictwo

Tradycyjne projekty domów drewnianych

Potrzebujesz sporządzić projekty domów drewnianych całorocznych? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się tutaj

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowatorska budowa powoduje, że takie domki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale są także komfortowe. Czy w domach z bali można mieszkać również w zimie? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – lekka struktura

Całoroczne domy drewniane nie pozostają już wyłącznie w sferze marzeń. Polacy chętnie decydują się na zaprojektowanie takich nieruchomości, gdyż posiadają one mnóstwo atutów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Mały ciężar domu oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z tynkowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej modne. To mieszanka innowacji z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Jednak dzięki zastosowanym prefabrykatom gwarantują komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – jak znaleźć projektanta

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości zrobione z organicznych prefabrykatów, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki zastosowaniu bali osoby chorujące na alergie czują znaczącą poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane cechują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba stosować drogiej termomodernizacji. Kolejnym walorem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można konstruować również zimą, bo całość robót wykonywana jest na sucho. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]