Finanse

Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Niezbędne wiadomości na temat automatycznej obsługi należności. Przekonaj się!

Właściciele firm cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas tracony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla ogromnych firm

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają około 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla domów wypoczynkowych, firm usługowych i szkół

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, więc znakomicie zda egzamin w szkołach językowych bądź niepublicznych, innymi słowy tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]