wyprawy w góry, wyprawy górskie
Hobby i rekreacja Podróże i turystyka

Wyprawy górskie – sprawdź się w trudnych warunkach

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym turystą, który docenia pewne i dobrze opracowane wyprawy kierowane przez profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczne spędzanie wolnego czasu i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia oraz świetna sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ogromnych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia i poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Firma korzysta z profesjonalnych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają charakter górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]