Instalacje przemysłowe

Instalacje teletechniczne sieci kablowych

Jeśli szukasz więcej informacji dotyczących wykonania instalacji teletechnicznych, zajrzyj na https://www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT.

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to potężna infrastruktura w której zakres wchodzi mnóstwo rozmaitych modułów – od podstawowych po zaawansowane technicznie. Na rynku istnieją fachowe firmy, które produkują urządzenia do sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi są w ten sposób dostępne i z czego składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – kable telekomunikacyjne i transmodulatory

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia takie jak: anteny , uchwyty antenowe, wzmacniacze masztowe, zasilacze, odbiorniki optyczne. Na rynku znaleźć można także wzmacniacze szerokopasmowe, kable światłowodowe, urządzenia DVB-S/S2 i systemy PON – GEPON. Sprzęty tego typu instalowane są na osiedlach mieszkaniowych, w szpitalach i wieżowcach. Firmy specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast na przykład projektowaniem sieci i wytwarzaniem konkretnych modułów. Instalacje teletechniczne opierają się na najlepszych komponentach oraz profesjonalnym montażu – dlatego zalecane jest wsparcie fachowców.

Instalacje teletechniczne – odpowiednie rozwiązania

Kluczowe jest też, aby sieci kablowe były zgodne z stanowionymi przez prawo warunkami technicznymi jakie powinny spełniać nieruchomości i ich położenie. Dlatego niezbędna jest kompleksowa opieka fachowych firm, które dostarczą stosowne rozwiązania oraz dobiorą najlepsze moduły dostosowane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają także serwisowania, tym samym niesamowicie duże znaczenie ma opieka producenta. Jej odbiorcami są z reguły przedsiębiorcy budowlani.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]