Instalacje przemysłowe

Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Potrzebujesz skrzynki teletechnicznej? Sprawdź https://telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle praktyczne. Na rynku znajdziemy wiele ich modeli, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – z wytrzymałego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana z solidnego metalu i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka najważniejszych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych oraz negatywne czynniki klimatyczne. Inna ważna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz domów, w której mieszczą się kluczowe przewody – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, rozgałęźniki. Moduły wewnątrz skrzynki możemy zamontować m. in. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – zachowaj porządek w środku szafki

Istotnym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. W tym celu służą wzmocnione zamki. To istotne także w mieszkaniu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Nie można zapominać też o zachowaniu ładu w środku szafki – do tego celu wykorzystuje się dedykowane komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – posiadają one różne rozmiary, co sprawia, że szybko dopasujemy je do naszych potrzeb.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]