Instalacje przemysłowe

Wzmacniacz szerokopasmowy – zastosowanie

Jeśli chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy, koniecznie wejdź na www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt wykorzystywany przez operatorów telewizji kablowych. Ich zasadniczą rolą jest wzmocnienie mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych odbiorców. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego cechy charakterystyczne?

Wzmacniacz szerokopasmowy – prosta eksploatacja

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych funkcjonują najczęściej w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Doskonale niwelują rozmaite nieprawidłowości spowodowane najczęściej przez usługi internetowe i pozwalają na odbieranie treści multimedialnych. Z reguły umieszczone są w budynkach, gdzie mieszkają klienci. Moduły tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest bardzo dobrej jakości, a konfiguracja wzmacniacza przystępna. Sprzęty te charakteryzują się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 122dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od wykorzystywanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i wkładki JXP

Obsługa wzmacniacza szerokopasmowego nie sprawia problemów. Wykorzystuje się do tego celu elementy regulowane lub moduły WHX-923. Urządzenia mają również specjalistyczną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, co powoduje, że są bardzo bezpieczne. Innowacyjne modele mają wbudowany specjalistyczny filtr zakłóceń. Niski koszt inwestycji sprawia, że moduły te są bardzo popularne i gwarantują odbiorcom znakomitą moc sygnału w warunkach domowych. Dużym plusem jest też niski poziom mocy do <8W.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]