Kosztowności

Dlaczego powinnaś wybrać srebrne kolczyki?

Znajdź kolczyki ze srebra

Srebro to najpopularniejszy wśród producentów biżuterii surowiec. Nie powinno to oczywiście zaskakiwać, bo rzeczywiście posiada wiele dobrych stron. Koszty jego zakupu są dużo mniejsze niż wielu innych kruszców, a jest metalem szlachetnym, więc nie koroduje i latami nie traci swoich właściwości. Srebrne kolczyki są też cenione ze względu na bezpieczeństwo ich noszenia – bardzo minimalizują bowiem niebezpieczeństwo pojawienia się zakażeń. Jako iż są naprawdę ciekawą opcją dla szukających ponadczasowej oraz wytrzymałej biżuterii, warto powiedzieć kilka słów o tym, gdzie je kupować i jak dbać o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – garść porad

Fantazja projektantów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich wszyscy wyszukamy propozycje dla siebie – tak fani tradycyjnych rozwiązań, jak i kobiety, które bardziej lubią niebanalne projekty. Przed wyborem konkretnych kolczyków dobrze więc zorientować się, co proponują nam różni sprzedawcy. Najlepszym wyjściem na pewno będzie zakup w internecie – tym bardziej, jeśli chcemy wybrać oryginalne wzory srebrnych kolczyków.

Konserwacja srebrnych kolczyków

Mimo różnych plusów, srebro ma pewne gorsze strony. Najistotniejsze jest to, że srebrne kolczyki po pewnym czasie czernieją. Możemy do tego nie dopuścić regularnie czyszcząc je specjalnymi środkami oraz trzymając w zamkniętych pudełkach. Nigdy nie wykorzystujmy jednak do ich pielęgnacji zwykłych płynów, bo są w stanie zniszczyć delikatny metal.