Kosztowności Robienie zakupów

Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, co jest wam potrzebne, w zasięgu ręki.

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dziś chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I choć w internecie odnajdziemy nieomalże wszystko, nadal wiele rzeczy opłaca się kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc specjalisty

Kupno platynowego pierścionka, wisiorka czy broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy planujemy nabyć obrączki lub pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli z kolei znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny albo zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do stosownego rozmiaru ewentualnie zrobi nowy. Innym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej wskazówki złotnika. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na komunię, ślub czy urodziny.

Jakie usługi oferuje oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również świadczą pomocnicze usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka lub rozerwał się wisiorek, złotnik szybko i sprawnie zreperuje go w swoim warsztacie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania albo inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, albo mamy własny pomysł na sygnet czy też zawieszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w szkatułce posiadamy zniszczoną lub zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]