Kosztowności

Stylowe srebrne kolczyki

Zobacz, gdzie zamówić srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych przez panie akcesoriów. Sprawdzają się na każdą sytuację – wyjątkowo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy co powoduje, że są tak rozchwytywane, a także w jakich sklepach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze wzory

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych kształtach. Najpopularniejsze są subtelne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, jak również wytworne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które cudownie wysmuklają szyję. Mogą być okraszone drogocennymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Elementy wyprodukowane ze srebra nie powodują alergii skóry, co zazwyczaj dzieje się w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz technologię ich produkcji – najbardziej gustowne wykonano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki trzeba dokładnie pielęgnować i systematycznie usuwać najmniejsze zanieczyszczenia, żeby długo prezentowały się nienagannie. Powinno się odkurzać je co jakiś czas miękką gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne środki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki chować w przeznaczonych do tego szkatułkach. Nie stosujmy natomiast starych metod czyszczenia, typu pasta do zębów czy sól. Takie substancje mocno podrażniają delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór ozdób jest bez wątpienia w e-sklepach, które zapewniają szybką dostawę i atrakcyjne obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zapracowane kobiety.