Kosztowności Robienie zakupów

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Jeśli chcesz nabyć biżuterię z koralem, koniecznie wejdź na https://www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi mocami. Co więcej, kamień korala działa wyciszająco na osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest także drzewem oceanów. Poświęcony bogini piękna, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Kamień korala często występuje w kolorach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Czy biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedożywienie, zaleca się zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala przede wszystkim związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i spokojne życie .

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]