Marketing, promocja, reklama

Nadruki na torbach – pomysł na praktyczny gadżet reklamowy

Przed markami, które planują event promocyjny lub wybierają się na targi, często pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy zamówić. Powinien on nie tylko przyciągnąć uwagę docelowych klientów, ale też być na tyle przydatny, żeby codziennie z niego korzystali i w ten sposób rozwinęli przywiązanie do marki. Takim gadżetem są miedzy innymi torby z nadrukiem.

Wytrzymałość i inne zalety toreb z nadrukiem

Przeglądając strony firm zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych łatwo dostrzec, iż pod frazą “torba” pojawia się sporo artykułów. Są to głównie torby na zakupy – zapewne najpopularniejszy i bardzo funkcjonalny gadżet reklamowy. Nadruk logo czy nazwy akcji na jutowych, bawełnianych i płóciennych torbach na ramię po prostu pięknie się prezentuje, a przy tym jest na tyle wytrzymały, by długo zachować się na materiale. Dodatkową zaletą takich toreb jest ich cena. W zależności od wielkości zamówienia oraz typu torby, koszt na ogół zaczyna się od paru złotych za jedną sztukę. Napisy można wykonać też na torbach na notebooka bądź torbach termoizolacyjnych i podróżnych. Są to akcesoria, które docenią m.in organizatorzy prestiżowych konferencji oraz wykładów. Oczywiście, koszt toreb tego typu i nadruku na nich jest wówczas dużo wyższy – osiąga nawet kilkadziesiąt złotych.

Gdzie warto złożyć zamówienie na torby na zakupy?

Agencje prowadzące działania promocyjne najczęściej zlecają jednoczesne wykonanie wielu rodzajów gadżetów. Winny więc nawiązać współpracę z hurtownią z gadżetami, która oferuje jeszcze co najmniej kilkadziesiąt innych produktów reklamowych do zadruku. Wraz z torbami bawełnianymi warto zlecić m.in. nadruk na kosmetyczkach, parasolach czy pozostałych użytecznych produktach z tkaniny albo uzupełnić zamówienie o tradycyjne gadżety reklamowe, jak długopisy, ołówki i smycze, które ciągle cieszą się popularnością wśród klientów.