Marketing, promocja, reklama Usługi

Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Jeżeli szukasz pomocy rekomendowanego fotografa Google, wejdź na www.fotografsv.pl.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, jego stworzenie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się wysokim profesjonalizmem. By otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości fotografii, z pewnością zdoła wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy błędnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące wykonywania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym plusem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które informuje, iż ma on stosowne kwalifikacje i jest zawodowcem w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]