Marketing, promocja, reklama Usługi

Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Wirtualny spacer VR. Sprawdź, kto potrafi to wykonać.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby firmy ewentualnie nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer VR – podnieś konkurencyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przeskakiwać do następnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google przekierowuje nas do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Dlaczego warto aktywować wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy też zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet medycyny estetycznej bądź siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]