Marketing, promocja, reklama Usługi

Wirtualny spacer 3D pomoże Ci zdobyć nowych klientów

Na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ uzyskasz kompleksową pomoc profesjonalistów w zakresie przygotowania wirtualnego spaceru w Mapach Google

Spacery Google to ogromnie popularna forma zwiedzania różnych lokalizacji. Bez problemu w kilka sekund przenosimy się tak m.in. na ulice Londynu czy do dalekiego Maui na Hawajach, żeby na własne oczy zobaczyć rajskie krajobrazy. Dzięki temu sposobowi mamy możliwość nie tylko turystycznie zwiedzać niedostępne zakamarki świata, ale również stworzyć spacer Google po naszej restauracji czy biurze oraz prezentować je potencjalnym klientom. Utworzenie takiego spaceru nie jest ani ani drogie, ani trudne, z kolei prezentuje się bardzo efektownie i jest efektywne biznesowo. Czym w ogóle są wirtualne spacery Google? Dlaczego warto ich użyć do promocji?

Wirtualny spacer Google — Google Street View

Spacer Google to możliwość wirtualnego zwiedzania lokalizacji na całym świecie. Działa to w ten sposób, że Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a później scala je i umieszcza w swoich mapach. Z ich pomocą, po wejściu na daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się górę i w dół, na boki, a także możemy samemu decydować, w którym stronę chcemy patrzeć. Pozwala to na uważne obejrzenie tej lokalizacji, prawie jakbyśmy się tam naprawdę znajdowali. Możemy także przechadzać się po okolicy i docierać do innych miejsc — cały czas patrząc w dowolnym kierunku i oglądając otaczający nas świat.

Street View dla biznesu – użyj go do promocji

Bardzo ciekawą i coraz popularniejszą usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru 360 stopni po naszej restauracji, hotelu czy firmie. W przeciwieństwie do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po przybyciu na miejsce sporządza zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie scala je w wirtualny spacer. Koszt usługi to ok. kilkuset złotych (jest to zależne głównie od wielkości nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer VR możemy udostępnić w wizytówce firmy w Mapach Google obok zwykłych fotografii i dać możliwość obecnym i nowym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak zwiedzają np. ciekawe miejscowości w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru jest łatwe, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego utrzymanie, oprócz oczywiście opłat za jego stworzenie, a spacer taki możemy także wstawić na naszą firmową stronę internetową.

Czy opłaca się zamówić wirtualny spacer Google po firmie?

Wirtualny spacer Google to bardzo efektowny sposób na umożliwienie zwiedzenia danego miejsca przez przyszłego klienta. Zdecydowanie warto wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach biznesowych. Klienci, oglądając nasz hostel, restaurację czy mieszkanie do wynajęcia zdobędą sporo pomocnych informacji, które pomogą im zdecydować się na skorzystanie z naszej oferty. Zaczną nas także postrzegać jako rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto wykonać nie tylko dla dla klientów, ale także i dla kandydatów do pracy – jeżeli oczywiście chcemy zainteresować pracowników nieprzeciętnymi warunkami zatrudnienia. Osoby, które uprzednio przekonają się zdalnie o warunkach panujących w danej firmie, chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer 3D pomaga w pozycjonowaniu strony www i wyróżnieniu naszej firmy w Mapach Google. Wirtualne spacery Google można włączyć na wszelkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]