kurs digital painting
Oświata

Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie używana między innymi w reklamie, grach komputerowych i filmie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, jak również edytować grafikę w programach graficznych. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, filmem i reklamą.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]