balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino
Robienie zakupów

Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal baniak na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez problemu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]