Kosmetyki Robienie zakupów

Bursztyn

Biżuterię z bursztynem zamówisz na www.bizutik.pl/bizuteria-z-bursztynem.

Biżuteria z bursztynem ciągle jest popularna – tak u młodych ludzi, jak i znacznie bardziej dojrzałych osób. Zainteresowanie nią nie powinno jednak dziwić – złoto Bałtyku jest wszak jednym z najpiękniejszych materiałów, a łatwość jego preparacji sprawia, że wytworzone z niego naszyjniki można dostosować do wszystkich trendów. Aby zachować jej wygląd, powinniśmy o jantar odpowiednio się zatroszczyć. W jaki sposób? Przeczytajcie nasz artykuł.

Warunki przechowywania biżuterii z bursztynem

Złoto Bałtyku to nadzwyczaj wrażliwy materiał – dlatego biżuteria z bursztynem bezwzględnie powinna być przechowywana we właściwych warunkach. Każdy wisiorek musimy zabezpieczyć miękką szmatką, a potem szczelnie zapakować w plastikowy worek i umieścić w drewnianej szkatułce. Musimy też pamiętać, by w jednej paczce nie trzymać kilku przedmiotów – mogą się bowiem wzajemnie uszkodzić.

Biżuteria z bursztynem przetrwa lata

Złoto północy nie toleruje mocnych substancji chemicznych. Słuszniej więc zrobimy, wykorzystując do jego pielęgnacji delikatniejsze specyfiki – chodzi o mleczko migdałowe oraz mydło dla najmłodszych. Biżuteria z bursztynem musi być pielęgnowana delikatną szmatką, lekko nasączoną wodą – pod żadnym pozorem nie możemy użyć jej zbyt wiele.

Stara biżuteria z bursztynem

Odkopałeś w szufladzie zabytkową biżuterię z bursztynem? Na pewno nadal jest cudowna, ale czas odcisnął na niej swoje piętno. Jak ją odrestaurować? Próbując uczynić to bez pomocy specjalisty, możesz tylko pogorszyć sytuację – najlepiej zatem zrobisz, zanosząc ją jubilerowi.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]