Robienie zakupów

Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Jeśli szukasz etykiet weselnych, powinieneś odwiedzić ten adres.

Obyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego początku najchętniej wręczanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na Sylwestra, wesele czy imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – alkohol jako wyjątkowy podarek od nowożeńców

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także coraz częściej nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu zabawy. Taki upominek jest traktowany jako forma podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z alkoholem może też stać się w wartościową pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, na których można ulokować informację o wyrazy podziękowania, imionach nowożeńców czy miejscu i dniu ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych barwach i wzorach, wobec tego bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji kupującego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy imprezie urodzinowej.

Dekoruj własne przetwory wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli robisz swoje soki, nalewki bądź wina i wręczasz je rodzinie albo znajomym nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę typowej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać używając wielokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]