Robienie zakupów Technologie

Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Jeśli chcesz zamówić drukarkę 3D Kraków, koniecznie sprawdź https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie CadXpert znajdują się tylko urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny nawet o 90 procent. Nadrzędne idee pracy specjalistów firmy Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy produktów i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, pracujące w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się funkcjonalną budową i łatwą obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można otrzymać identyczne prototypy, do czego dąży się głównie w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w rozlicznych branżach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest solidny i precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie występują zniekształcenia ani przesunięcia warstw.

Dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]