Robienie zakupów Technologie

Gdzie kupić najlepsze profesjonalne drukarki 3D?

Co powinno się wiedzieć o drukarka 3D sklep?

CadXpert jest jedną z pierwszych na polskim rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma narzędzia do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Następnym filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, SLA i FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach DMLS, SLA, SLS, PolyJet i FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor sprzętu marki Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. To najszersza w Polsce oferta przyrządów do drukowania przestrzennego – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym również tworzywa specjalistyczne, jak np.: Ultem 9085, Ultem 1010 oraz pozostałe (biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne, dentystyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi firma CadXpert oferuje też żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D specjalistyczne oraz na biurko

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do specjalistów, biznesmenów i reprezentantów różnych sektorów (sprzęt marki Stratasys), jak i nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto potrzebuje omówić ze specjalistami możliwości technologiczne dowolnego sprzętu z oferty sklepu, swój projekt lub jest po prostu zaintrygowany procedurą druku przestrzennego, powinien zajrzeć do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje również wszechstronną obsługę posprzedażową: szkolenie pracowników w obsłudze kupionych sprzętów, opiekę serwisową i pogwarancyjną czy wsparcie techniczne i merytoryczne.

Drukarki 3D – teraz również w zasięgu niewielkich firm

Jaką wysokość osiągają koszty narzędzi do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalna drukarka lub skaner kosztują tyle, iż nawet nieduża albo średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w przypadku branż, jak m.in. motoryzacja, medycyna, odlewnictwo oraz stomatologia, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor sprzętu do druku przestrzennego prężnie się rozwija – wraz z postępem idą nowe technologie oraz możliwości, na które kilka lat temu było stać wyłącznie ogromne korporacje. Dziś – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają również niewielkie firmy, te z o wiele niższym budżetem. Urządzenia do druku 3D są nieustannie rozwijane i udoskonalane, z każdym rokiem spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i zmniejszenie kosztów.

Dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]