Ochrona i bezpieczeństwo Robienie zakupów

Jednorazowa odzież ochronna – co zamówisz u producenta?

Więcej o odzieży jednorazowej z flizeliny.

Branża spożywcza musi zachowywać restrykcyjne normy w każdej fazie produkcji. Toteż niezmiernie ważne jest, żeby personel fabryk i zakładów przetwórstwa żywności był wyekwipowany w najwyższej jakości ubiór ochronny, zatwierdzoną do wykorzystywania w tym sektorze. Firmy mogą zaopatrzyć się w takie produkty między innymi w Global Food Hygiene, które jest polskim producentem oraz dystrybutorem jednorazowej odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – dystrybutor masek, kombinezonów oraz kominiarek

Global Food Hygiene działa na polskim rynku od przeszło 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pomogły jej w 2020 roku otworzyć się też na rynki zagraniczne. Obecnie w ofercie spółki znajdują się moduły odzieży ochronnej, takie jak buty, fartuchy, czepki i czapki, maski higieniczne, w tym również te okrywające brodę oraz rękawice jednokrotnego i wielokrotnego użycia. Jednym z kluczowych produktów Global Food Hygiene są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce zaprojektowane samodzielnie przez zespół ekspertów marki i wytwarzane według autorskiego wykrojnika. Spółka może pochwalić się grupą blisko 800 odbiorców, którzy jej zaufali. Produkcja także prezentuje się efektownie – z hali produkcyjnej wychodzi miesięcznie circa 700 tyś fartuchów.

Co odróżnia tego producenta odzieży roboczej?

Trzeba podkreślić, iż Global Food Hygiene rok w rok stara się sprostać potrzebom swoich klientów, nie tylko pod względem różnorodności dostarczanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na ciągły progres, wdrażając nowe rozwiązania, jak również poprawiając infrastrukturę firmy (między innymi inwestując w hale produkcyjne i magazynowe), co zaowocowało wieloma prestiżowymi nagrodami. Głównym celem Global Food Hygiene jest połączenie poszczególnych procesów i ścisła kooperacja między działami firmy, co w rezultacie ma przyczynić się do osiągnięcia maksimum szybkości w przygotowaniu zamówień tak, aby były dostarczane do nabywców w przeciągu jednego dnia.

Dane:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]