Robienie zakupów Tematyka żywnościowa

Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Więcej szczegółów o kapsułkach Tchibo Cafissimo

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i stopniowo zdobywała sobie kolejnych sympatyków. Ten wygodny proces pozwala na przygotowanie napoju wysokiej jakości w nadzwyczaj prosty sposób – trzeba umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w odpowiednim urządzeniu, dodać wodę do pojemnika i już po minucie można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Kawy single origin z Brazylii i Etiopii – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie od jednego wytwórcy. Kwestia ta dotykała wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – również w naszym kraju – sporo ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednego gatunku, zbioru i uprawy. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, bowiem wytworzyło go mnóstwo rozmaitych składników, np. pogoda panująca w danym roku. Mieszanie kaw single origin z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zabija ich niepowtarzalne nuty smakowe. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Kolumbii oraz Etiopii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są naturalne aromaty kwiatowe, kakaowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – niedroga każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w biurach lub hotelach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoka – zazwyczaj mieści się w przedziale 1,10-1,60 zł. Nietrudno wyliczyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż tożsamy napój podawany na stołówkach w biurze lub w kawiarniach na mieście. Niewysokie ceny i nowoczesny wygląd urządzeń na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Przy użyciu ich zaserwujemy koleżankom najwyższej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, a jednocześnie sami będziemy radować się filiżanką takiej kawy na co dzień, nie obawiając się o duże koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy są kompatybilne z posiadanym przez nas sprzętem.

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]