Robienie zakupów Wszystko o zdrowiu

Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Zamów maseczkę wielorazową

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, całkowicie zmieniła nasze życie oraz kontakty z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność korzystania ze rozmaitych środków, których zadaniem jest chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu lub przychodni, gdzie zwykle obracamy się w większym gronie ludzi, powinniśmy zawsze założyć na nos i usta maseczkę ochronną. Co jednakże uczynić, jeśli ciężko nam się oddycha w zwykłej maseczce z materiału?

Maseczka wielorazowego użytku – trwała i lekka

Osoby, które uważają bawełniane maseczki ochronne za niekomfortowe i mają trudności z oddychaniem w czasie ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield. Ochrania ona przed zarażeniem wirusem w identycznym stopniu jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa usta oraz nos, ale jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej największymi atutami są wygoda, solidność i tylko kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z tworzyw, za sprawą których może być używana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym użyciu można zdezynfekować, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż do 30 razy!) przy pomocy dostępnych detergentów.

Kto powinien korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Ochronną przyłbicy zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić maski ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej używanie przez wiele godzin nie jest uciążliwe. Młodsi użytkownicy zapewne uznają za plus także to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]