Budownictwo Robienie zakupów

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Jeśli potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar, odwiedź tę stronę.

Wspaniałym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym stylu, są w dalszym ciągu drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy główne parametry oraz alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z mahoniu, dębu oraz sosny

Drewno to ekologiczny surowiec, który należycie pielęgnowany utrzyma się w nienagannej kondycji nawet dziesiątki lat, a zastosowany jako fragment aranżacji wnętrza sprawia, że jest ono bardziej nastrojowe i przytulne. Obecne techniki umożliwiają bardzo dobre dopasowanie właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego odbiorcy, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i dużą ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie wykrzywiają się) oraz właściwą izolacją cieplną. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, że tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach urządzonych w stylistyce industrialnej. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, dębu czy mahoniu, impregnowane lakierami na bazie wody, wersje bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i krocie innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale się prezentują przez długi czas.

Szkło piaskowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Chciałbyś zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub nieszablonowych rozmiarach? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku rekomenduje się zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych życzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szkłem – m.in. szybami witrażowymi, fazowanymi czy bezpiecznymi, co bez wątpienia podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również posiadać w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]