Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Więcej w temacie Renault części na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia i podwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]