hurtownia butelek szklanych, butelki 0,5l hurt
Robienie zakupów

Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że znaczną częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to jednocześnie branża, w której znakomicie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile znajdą odbiorcę na swój autorski, zdrowy lub smaczny produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, aby produkt długo pozostał świeży, a zatem m.in. w butelki i słoje ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są ekologiczne, bo można je recyklingować.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików – czy to się opłaca?

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo pasty warzywne, soki czy dżemy, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest więc dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, ponieważ zamawiając towar na palety zwykle można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików i butelek. Dzięki temu również otrzyma je szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz słoiki i butelki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki ze szkła doskonałe do rozlewania wina, soków czy piwa. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od wymiarów opakowań – po 500, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać zakupiony towar wprost ze składu hurtowni. Razem z paletą butelek i słoiczków w hurcie można dodatkowo kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]