Robienie zakupów

Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Zobacz, gdzie kupić słoiki z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]