Budownictwo Robienie zakupów

Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Sprawdź, gdzie zamówić panele dachowe.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto je kupić? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i sposoby ich użycia.

Blachy na rąbek – estetyka oraz trwałość

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz szersze grono entuzjastów, gdyż znakomicie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Pięknie prezentująca się oraz odporna na uszkodzenia blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i nieruchomości, w których niezbędna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są przywożone na miejsce budowy w formie niedużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i stosunkowo łatwo. Tego typu pokrycie dachowe wspaniale pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego bądź minimalistycznego), a przy tym jest niepodatne na rdzę oraz mocne.

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem zastosowanej technologii i wytrzymałości. Panele te są produkowane z grubej blachy wykończonej dodatkową powłoką dającą ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie słoneczne bądź woda. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w kilku modelach, co pozwala na dostosowanie jej do potrzeb przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost od producenta.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08