projektowanie stron www Kraków, tworzenie stron Kraków
Marketing, promocja, reklama Tematyka witryn internetowych Usługi

Co warto wiedzieć o usłudze tworzenia stron internetowych?

Wygoda witryn www bierze się przede wszystkim z ich wzornictwa. Projektując strony internetowe należy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także doświadczeniu internautów – jeśli nawigacja po stronie będzie dla nich źródłem trudności, od razu przeniosą się na inną witrynę lub wybiorą usługi konkurencji. Aby zatem strona dała nam spodziewane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak więc wygląda profesjonalnie stworzona strona? Jak zadbać, by internauci nie opuścili jej zbyt prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną regułą, którą powinniśmy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części serwisu – ściągną wtedy uwagę internauty i nakłonią go do kliknięcia. Prosto osiągnąć to możemy dzięki użyciu zdecydowanych barw, pamiętając jednak o tym, by kolory bilansowały się na stronie. Istotna będzie również to, by najważniejsze elementy witryny umieścić na linii, po której porusza się uwaga internauty – to wynika z standardów od dawna obowiązujących w sieci.

Projektowanie stron internetowych – komu powierzyć?

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie dobrej strony internetowej nie będzie łatwe. W razie strony komercyjnej złym pomysłem okaże się więc amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać gwarancję, iż witryna będzie przynosić zyski, warto powierzyć to specjalistom – najlepiej firmie specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]