Marketing, promocja, reklama Tematyka witryn internetowych Usługi

Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto oferuje pozycjonowanie Krakow? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź seo4.net.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie albo w Lublinie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla małych podmiotów

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych używają zazwyczaj fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnego miasta, np. “wizażystka kraków”, “sklep obuwniczy kraków” albo “ciastkarnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na przedstawienie swoich usług ewentualnym odbiorcom, rezydującym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze tworzenia stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. Przez te lata na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym sposobem trafić do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uzupełnienie contentu oraz pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]