Tematyka witryn internetowych Usługi

Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Jeśli ciekawi Cię aktualna oferta tworzenia sklepu WooCommerce, wejdź na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Ze względu na to, jak dużą popularność zdobyły witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że w konsekwencji opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, ma niemało atutów. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z stosując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod przeróżne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na pozyskanie wyższych pozycji w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi nabywców. Za sprawą użycia odpowiednich wtyczek rozrasta się także elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom zlecenie przelewów za zakupy przykładowo przez PayU.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluacjęwyników sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) i zespolenie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – tylko sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zlecić specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, użycie wyłącznie potrzebnych, sprawdzonych wtyczek i jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych towarach lub zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]