Usługi

Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Potrzebujesz dowiedzieć się, jak zamówić catering do firm? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Sympozjum, ważne spotkanie biznesowe lub szkolenie – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed nieodzownością zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów i przekąsek dla jego uczestników. Jeśli planowane wydarzenie zainteresuje spore tłumy, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Przekąski bez ryzyka zabrudzenia ubrania – o cateringu dla firm

Konferencje oraz kursy biznesowe to eventy trwające zwykle po 5-7 godzin, w wielu przypadkach nawet przez parę dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są na ogół trzy krótkie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie większego obiadu w pobliskiej restauracji. Stąd nieodzowne jest zapewnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść podczas przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o zabrudzenie odzieży czy dłoni. Usługa cateringu biurowego obejmuje także dostarczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – zatroszczy się o to firma oferująca usługę cateringu firmowego

Bufet kawowy jest niezmiernie istotna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonego skupienia. Co więcej jest to też szansa kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w mniejszej grupie kwestii poruszanych na kursie. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji bądź płatnych wykładów nie mogą wszak pić z papierowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w piekarni bądź samodzielnie przyszykowane sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podkreśli więc wagę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zadbał również o dobre samopoczucie gości.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]