Usługi

Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta sali na 18 urodziny w Krakowie, wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Przeważnie z okazji urodzin, imienin czy niektórych rocznic nie urządzamy żadnych spotkań z przyjaciółmi oraz krewnymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Lecz są takie kluczowe życiowe momenty, których stosowne celebrowanie jest praktycznie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest niewątpliwie pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na 18 urodziny – wybierz taki z obszerną salą taneczną

Wraz z ukończeniem 18 lat następuje dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła nabywać i pić napoje alkoholowe, brać udział w wyborach, zaczyna płacić podatki czy pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Jednak kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych tematach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność zorganizowania hucznej imprezy ze znajomymi. Da się kolejny raz wyprawić “domówkę”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie. Wobec tego lepszą drogą jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Często kilku znajomych postanawia wyprawić razem imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, ale przy tym pozwala na zmniejszenie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących obszerną salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje najlepsze przekąski imprezowe. Chcesz się bawić na świeżym powietrzu? Znajdź lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim spory namiot i wyprawić grill.

Lokal na osiemnaste urodziny – jakie przekąski najwygodniejsze?

Wszyscy wiedzą, że osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli spożywają alkohol. Radzimy z tej przyczyny obowiązkowo zadbać o to, żeby niepełnoletni, a przecież może ich być wiele pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowa dekoracja sali także jest ogromnie ważna, by goście całkiem oddali się klimatowi zabawy. Warto zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie ścian według podanych wskazówek oraz optymalnie rozstawi stoliki z posiłkami oraz napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej perfekcyjnie sprawdza się menu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można jeść bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do finansów oraz budżetu klienta.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]