Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Więcej informacji o parking lotnisko Balice znajdziesz tutaj.

Kluczowe atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał olbrzymie uznanie, to szybkość, wygoda i sposobność trafienia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się jednak z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dojechania na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje związane z dotarciem na lotnisko własnym autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – leć spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, toteż w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, dlatego nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca zostawić samochodu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się również wielu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Na dodatek klienci mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora czy też spadek ciśnienia w oponach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]