sala na przyjęcie
Usługi

Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Gdy ktoś wspomina o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Jednakże popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to też ceremonie chrztu, komunie święte oraz „osiemnastki”. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, zwykle nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji musimy wynająć pasujący do okazji lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zapewnij gościom imprezy właściwe warunki

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka albo przyjęcie imieninowe, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których sporą część uczestników mogą stanowić najmłodsi, między innymi ceremonie chrztu bądź komunie, warto wyprawić w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się za szybko zabawą i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania oferowane gościom także trzeba dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z usług firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o dobre dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w królewskiej oprawie

Znalezienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, nie jest wielką trudnością, jednak niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w nieomal królewskiej atmosferze urządzane są w nim chrzty, komunie i – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu można zająć jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić łącznie do stu trzydziestu osób. A gdy przyjęcie zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co najważniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania dań, przez ułożenie oraz dekorację stolików, aż po wykwalifikowaną kadrę kucharzy i kelnerów.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]