Usługi

Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Nigdy wcześniej nie znalazłeś tak korzystnej oferty lokalu na imprezę w Krakowie!

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne czy wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, zadaniem których zbudowanie silnych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, żeby uczcić nowe kontrakty, jak również różnorodne bankiety dla klientów biznesowych, konferencje czy kursy. Takie wydarzenia wymagają stosownego przygotowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

Jak dobrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

O ile nie mamy w firmie przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich gali, należy rozejrzeć się za ofertami najmu lokali, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników eventu. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do klasy planowanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla kontrahentów marki, w czasie których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny zostać urządzone w byle jakiej sali. Należy w takich sytuacjach urządzić imprezę w nietuzinkowym miejscu, które wyraźnie podkreśli doniosłość uroczystości. A jeśli na event poproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie sali warto zdecydować się na lokal, zlokalizowany w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której można dojechać w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij zaproszonym doskonałą obsługę

Organizując wydarzenie firmowe nie wolno nie uwzględnić tak istotnej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania doświadczonej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazaną lokalizację wyśmienitych dań dla gości, ale również doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie dekorację stołów. W trakcie ekskluzywnych gal wskazane jest też zapewnienie obecnym na sali najlepszej obsługi. Warto zatem korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, lecz i imponujące wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]