Usługi Usługi transportowe i logistyczne

Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Na pandaparking.pl dowiecie się wszystkiego o parkingu Balice.

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]