Usługi

Profesjonalne sprzątanie grobów

Dowiedz się, kto oferuje sprzątanie grobów Kraków.

Oblicze nagrobków zmarłych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą zostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, czyli montaż ławek albo pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które będziemy musieli opłacić specjalistom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – kiedy decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak zależy nam, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem rzędu 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są również od gabarytów grobów, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]