Usługi

Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Serwis okien - więcej szczegółów o tej usłudze.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie wpływają również warunki atmosferyczne – żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista zadba również o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]