Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic przez profesjonalistów

Opróżnianie piwnic Kraków - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

W dużej części domów obecne są strych oraz piwnica. Zazwyczaj miejsca te służą nam jako składziki na przeróżne starocie. Zazwyczaj to, czego nie potrzebujemy, przenosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości zacznie być nam potrzebna? W takiej sytuacji można zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie piwnic i strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się rosnącą popularnością. Wybierają je ci, którzy z najróżniejszych przyczyn muszą posprzątać wielką powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkie przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale także meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to rewelacyjny wybór, jeśli w piwnicy lub na strychu przechowujemy niepotrzebne szafy, fotele, kanapy, a nawet meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest ogromnym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że w wielu wypadkach na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko 2-4 razy w ciągu roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie wykonują wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze oferują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się opróżnianiem strychów oraz piwnic mogą nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, dbając o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba też przez moment brać udziału w całej procedurze! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zadbają o to, by podczas prac wszystko przebiegło jak należy.

Dane:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]