Usługi

Szykujesz duży rodzinny event? Zamów catering okolicznościowy

Sprawdź, komu zlecić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz uczcić go wraz z krewnymi i znajomymi. Niestety jest to spore grono osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też poczęstować je smacznymi daniami i trunkami. Możesz próbować przygotować je samemu, lecz przy większej liczbie gości trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Co więcej to twoje święto i chcesz się na nim doskonale bawić, a nie udawać kelnera bądź sterczeć w kuchni. Z tego powodu przygotowanie menu na rodzinne eventy zalecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wspaniale prezentujące się posiłki na zamówienie

Gdy wspomina się o cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o imprezach biznesowych lub cateringu na wesele. Jeszcze parę lat temu punktem honoru każdej pani domu było samodzielne zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie znacznej liczbie uczestników dopuszczała ona opcję skorzystania z fachowej pomocy w tym zakresie. Działo się również tak dlatego, że przez długie lata usługa cateringu nie zapewniała obsługi niewielkich rodzinnych imprez, a często nawet tych większych, o ile nie łączyło się to z wynajmem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajęcia lokalu czy postanowimy urządzić event w swoim domu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce znakomicie prezentujące się dania.

Catering okolicznościowy – menu na chrzciny, komunie oraz studniówki

Catering okolicznościowy to dosłownie oferta dostępna na dowolne rodzinne wydarzenie (lecz nie tylko!). Doświadczeni szefowie kuchni bez problemu przyrządzają menu harmonizujące z formą wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na komunię, na rocznicę ślubu lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje także obsługę studniówek, komersów oraz półmetków. Wypatrując firmy oferującej taką usługę polecamy wybrać taką, która potrafi zaadaptować menu do życzeń i – co istotne –portfela osoby zamawiającej, a także wszechstronnie obsłużyć event, m.in. pomagając w ułożeniu i przystrojeniu stolików czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]