serwis apple warszawa, wymiana baterii, wymiana szybki iphone
Usługi

Wymiana baterii, szybki i przycisków – co naprawi serwis iPhone w Warszawie

Komputery, tablety i smartfony stały się nierozerwalną częścią naszego życia osobistego oraz zawodowego, tym samym kupując te urządzenia najczęściej szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką sławą cieszą się od dawna urządzenia firmy Apple, które pomimo swojej dość wysokiej ceny w porównaniu do produktów podobnych marek, co roku zyskują sobie miliony nowych użytkowników. Niemniej jednak nawet telefon wysokiej jakości może się zepsuć bądź stracić swoje właściwości w wyniku niewłaściwego użytkowania. Ale nie świadczy to o tym, że bezzwłocznie trzeba zamienić go na nowy – warto przecież przynieść go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana szybki i delikatnych części – co zlecisz Serwisowi iPhone Warszawa?

Kto miał produkty Apple wie z pierwszej ręki, że sprzęt ten działają sprawnie przez lata, ale nawet one nie są odporne na uszkodzenia, które powstają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa każdego dnia otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która po latach nie trzyma pojemności, wymianę szybki przedniej albo tylnej, stłuczonych na skutek potężnego uderzenia w telefon, jak również wymianę innych drobnych części jak niedziałający przycisk HOME lub popsuty układ U2. Nasi fachowcy będą wsparciem też w razie zalania telefonu iPhone czy potrzeby odzyskania z niego straconych danych.

Gdy skończy się gwarancja napraw telefon w Serwisie iPhone Warszawa

Póki telefon ma obowiązującą gwarancję większość napraw bez problemu dokonamy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Trudności zaczynają się po okresie gwarancyjnym, jako że likwidacja nawet niedużych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, na które nie każdy może sobie pozwolić. Całe szczęście na terenie naszego kraju, najczęściej w sporych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkunastoletnią praktyką nawet w półgodziny są w stanie wykonać naprawę produktów tej firmy zarówno nowej, jak i starej generacji, wyprodukowanych na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, jak np.: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S oraz 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS MAX, XR i XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini czy iPhone SE 2020.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple zatem nie masz możliwości przynieść telefonu do punktu osobiście, poszukaj specjalistów, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem kuriera. Takim usługodawcą jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Dane:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555