Kosmetyki Wszystko o zdrowiu

Gabinet medycyny estetycznej w Kielcach

Centrum medycyny estetycznej w Kielcach. Czytaj więcej na revitae.com.pl.

Centrum medycyny estetycznej Re Vitae ma swoją siedzibę w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 60. Klinika przyjmuje pacjentów w dni robocze od godz. 11 do 19. Oprócz filii w Kielcach prowadzi również oddział w pobliskim Busku Zdroju.

Zabiegi przeprowadzane w centrum medycyny estetycznej Re Vitae

Grupa lekarzy specjalistów Centrum Re Vitae przeprowadza liczne zabiegi zarówno z obszaru chirurgii ogólnej, jak i estetycznej, jak również zabiegi pielęgnacyjne i kosmetologiczne.
Realizowane są tu zabiegi o niewielkiej inwazyjności polegające na likwidowaniu zmian na skórze, między innymi nagniotków, kępek żółtych i włókniaków wraz z możliwością przekazania tkanek do badań histopatologicznych. Z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej klinika wykonuje m.in. operacje plastyczne powiek oraz brzucha, jak również zabiegi liposukcji oraz lipozy laserowej. W zakresie ginekologii estetycznej w Klinice Re Vitae przeprowadza się m.in. chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy, korekcję blizn powstałych po cesarskim cięciu i leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Medycy tej kliniki medycyny estetycznej zajmują się także flebologią, czyli diagnostyką i terapią chorób żylnych, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (usuwania żylaków) i skleroterapii, likwidacji pajączków naczyniowych czy hemoroidów.

W klinice wykonuje się również zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi lecznicze z zastosowaniem botoksu (leczenie nadpotliwości, migreny i bruksizmu), zabiegi wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego, mezoterapia igłowa i bezigłowa czy lipofilling. W klinice kosmetologii oferowane są również liczne zabiegi, takie jak peeling węglowy i chemiczny, hydradermabrazja oraz masaż endermologiczny.

Dane:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]