Wszystko o zdrowiu

Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Więcej informacji o pracy polskiego psychologa UK uzyskasz tu.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne wyhamowało, lecz ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może generować wiele utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz związana z tym rozłąka z rodziną, a także praca na terenie obcego kraju, mogą generować wiele komplikacji, którym bardzo trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się również trudności z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która do tej pory jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego typu naprawdę trudno jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie wolno bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie rozmowy zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie do niej psycholog.

Dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339